Értékesítés külföldre

HÚSKÉSZÍTMÉNY ÉRTÉKESÍTÉS

Kuti Zoltán

Export vezető

Zoltan.Kuti@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/30 570 0953
Tel.: +36/1 225 2546
Fax: + 36/1 225 2578

Japán, Taiwan, Korea, Hongkong, Szingapur

Izbéki Sándor

Export manager

Sandor.Izbeki@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/30 402 2079
Tel.: +36/62 567 182
Fax: +36/62 567 643
Skype: izbeki.sandor.pick

Románia, Lengyelország, Svédország, Finnország, Norvégia, Észtország, Lettország

Gémes Dóra

Export manager

DoraAdrienn.Gemes@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/70 379 6772
Tel.: +36/62 567 075
Fax: +36/62 567 317

Szerbia, Olaszország, Franciaország, Spanyolország, Görögország, Ciprus

Lajos Adrián

Junior export manager

Adrian.Lajos@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/70 902 9858
Tel.: +36/62 567 158
Fax: +36/62 567 316

Németország, Ausztria, Svájc:

Kovács Attila

Export manager

Attila.Kovacs@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/70 379 6773
Tel.: +36/1 225 2570
Fax: +36/1 225 2578

Csehország, Szlovákia:

Csomós Zoltán

Export manager

Zoltan.Csomos@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +421/907 031 669
Fax: +36/62 567 316

USA, Kanada, Anglia, Benelux, Ukrajna , Grúzia, Törökország

Tegzes László

Export manager

Laszlo.Tegzes@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/70 658 3690
Fax: +36/62 567 316

Horvátország, Szlovénia, Bosznia-Hercegovina, Montenegró

Boštjan Meglič

Sales manager

Bostjan.Meglic@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +386/403 33 633
Fax: +386/459 49 027

HÚSÉRTÉKESÍTÉS

Ázsia és Oroszország

Daniel STENBERG

Húsértékesítési igazgató

Daniel.Stenberg@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/70 469 0286

Balkán

Boštjan Meglič

Export fresh meat sales manager

bostjan.meglic@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: 38640333633

Magyarország

Erdős Zsolt

Fresh meat sales manager

zsoltistvan.erdos@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: 36304184957

Bányai Ádám

Fresh meat sales manager (HORECA and industry buyers)

adam.banyai@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: 36703301473

Export

Szabó István

Fresh meat sales manager

Istvan.Szabo@pickszeged.bonafarm.hu
Mobil: +36/70 197 6694